Studio

MałgorzataMałecai

Małgorzata Małecka projektant wnętrz

Michał Małecki

Michał Małecki architekt

Jesteśmy młodym, energicznym i twórczym zespołem, którego pasją jest tworzenie doskonale zaprojektowanych przestrzeni. W naszych projektach pragniemy otworzyć się na potrzeby klienta, stworzyć przestrzeń pełną emocji, przyjemnych skojarzeń, ale w pełni funkcjonalną, ergonomiczną.

Główną cechą naszych usług jest ich kompleksowość. Ważny jest dla nas każdy etap projektowania wnętrz, od koncepcji, przez szczegółowe rysunki architektoniczne, wspólne wybieranie materiałów w salonach sprzedaży, tworzenie kompletnych katalogów materiałów aż do pełnego nadzoru nad realizowanym projektem. Niezależnie od tego, czy inwestycja mieści się w Krakowie, gdzie zlokalizowane jest nasze biuro, czy w innym mieście. Specjalizujemy się również w projektowaniu niepowtarzalnych mebli, idealnie dopasowanych do tworzonej przez nas przestrzeni.

Chcemy, żeby miejsca, które tworzymy idealnie współgrały z gustem i osobowością ich mieszkańców. Tylko wtedy dom czy mieszkanie może stać się tym jedynym i wyjątkowym miejscem, które inspiruje, pomaga wypocząć… gdzie chce się żyć!

Jako projektant i architekt wnętrz o dużym doświadczeniu, mamy w swoim dorobku liczne przedsięwzięcia w Krakowie, Wrocławiu i innych miastach. Oferujemy profesjonalne, kompleksowe i oryginalne aranżacje domów, mieszkań, biur, gabinetów, restauracji, hoteli, sklepów… Każde pomieszczenie ma w sobie ukryty potencjał, przekonaj się, ile możliwości drzemie w Twoim wnętrzu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>